KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11391061
nr 1139 1061
Etsning
Pierre Auguste Renoir, "Baigneuses sechautes" signerad, motivet: 24x19
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:39:55
1.400 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
23 okt